top of page

Projekty architektoniczne, odręczny rysunek koncepcyjny, koncepcje architektoniczne i urbanistyczne.

 

W każdym projekcie staram się pogodzić indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników z uwarunkowaniami miejsca, tak aby architektura była "zakorzeniona" w krajobrazie a jednocześnie była funkcjonalna. Niezwykle istotne są dla mnie zasady projektowania uniwersalnego, zgodnie z którymi przestrzeń powinna odpowiadać na potrzeby wszystkich jej użytkowników bez względu na rodzaj niepełnosprawności. Kieruję się zasadą, iż wszelkie ograniczenia nie są przeszkodą a inspiracją. Dzięki temu każdy projekt jest wyjątkowy.

plans.jpg

Kompleksowe projekty wnętrz, rysunki branżowe, rysunki wykonawcze mebli na zamówienie.

W skład projektu wnętrz wchodzą rzuty funkcjonalne, rozwinięcia ścian poszczególnych pomieszczeń, rzuty sufitów i podłóg, rysunki branżowe takie jak rozmieszczenie hydrauliki czy rozmieszczenie gniazd elektrycznych i włączników, rysunki wykonawcze mebli wykonywanych na zamówienie oraz wizualizacje.

Istnieje możliwość zamówienia rysunku, grafiki, akwareli na specjalne zamówienie do projektowanego wnętrza.

Inwentaryzacje architektoniczne i architektoniczno-konserwatorskie

Przed rozpoczęciem projektu wnętrz niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji. Stosując dalmierz laserowy 3D inwentaryzacje są bardzo dokładne i uwzględniają wszystkie odchylenia ścian. Jest to szczególnie ważne przy inwentaryzacji obiektów zabytkowych. W ramach usługi możliwe jest wykonanie rzutów, przekrojów, elewacji a także detalu czy stolarki okienno - drzwiowej zarówno obiektów współczesnych jak i zabytkowych.

architecture.jpg
IMG_20200627_141803.jpg

Wizualizacje architektoniczne, wnętrz, produktu i inne usługi graficzne.

W ramach usług możliwe jest zamówienie wizualizacji, jak również wykonanie projektu dla wielkoformatowego banneru reklamowego lub na cele związane z kampanią internetową, projektu logo czy wizytówki. Oferta ta dotyczy także odręcznych rysunków koncepcyjnych lub odręcznych wizualizacji.

workplace.jpg
bottom of page